FYZYIOTERAPIA

SM SYSTÉM v meste HLOHOVEC

SM systém – vo forme individuálnych cvičení s fyzioterapeutkou
ČO JE SM SYSTÉM❓

• jednoduchý, fyziologický a účinný cvičebný postup.

• pracuje s anatomicky definovanými špirálovými svalovými reťazcami – jedná sa o svaly, ktorých súhra počas pohybu zaisťuje stabilitu tela a tým správne vykonanie pohybu.
HLAVNÝ EFEKT METÓDY❗

• vyvolanie trakčnej (naťahovacej) sily v oblasti medzistavcových platničiek. Vďaka tomu sa tlak vyvíjaný na platničku zníži a platnička môže lepšie vykonávať svoju funkciu.
PRE KOHO JE SM SYSTÉM VHODNÝ❓

• pre akúkoľvek vekovú skupinu

• pre ľudí s bolesťami chrbta alebo tým, ktorí chcú bolestiam predísť, napr. pri zlom držaní tela

• cvičenie má tiež veľký význam u prevencie a liečby porúch veľkých kĺbov

Účinná pomoc cvičenia pre ľudí trpiacimi:

•problémy s chrbticou častokrát prameniace v životnom štýle, zamestnaní a návykoch • poruchy držania tela – deti počas vývoja, zranenia, nesprávne sedenie

• hernia disku, skolióza, spinálna stenóza – vážnejšie diagnózy

•stuhnuté svaly krku – podceňovaný stav, ktorý môže priniesť ďalšie problémy •bolesť v oblasti lopatiek

•ochabovanie svalstva chrbta – typické pre kancelárske profesie a sedavé zamestnania •extrémne namáhané svalstvo – manuálne profesie, dvíhanie ťažších predmetov, športovcov

SM SYSTÉM + cvičenie vo fitku v cene

V cene je aj vstup do nášho fitnesscentra ,ktoré môžete využiť po absolvovaní SM SYSTÉMU.

V prípade ak ste na SM SYSTÉM doniesli dieťa tiež môžete ako jeho doprovod využiť cvičenie vo fitnesscentre.

Info a objednávanie  na t.č. 0944516754

SM SYSTÉM v meste HLOHOVEC

SM systém – vo forme individuálnych cvičení s fyzioterapeutkou
ČO JE SM SYSTÉM❓

• jednoduchý, fyziologický a účinný cvičebný postup.

HLAVNÝ EFEKT METÓDY❗

PRE KOHO JE SM SYSTÉM VHODNÝ❓

• pre akúkoľvek vekovú skupinu

• cvičenie má tiež veľký význam u prevencie a liečby porúch veľkých kĺbov